95-047 Jeżów, ul. Zielona 6
608-226-998, 509-097-396
biuro@crtrektur.pl

Turystyka

Specjalizujemy się między innymi w organizacji wypoczynku dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Firmę tworzy doświadczona grupa osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji różnych form wypoczynku jak również w opracowywaniu zróżnicowanych programów aktywnej i twórczej turystyki.

Wypoczynek dla dzieci i młodzieży

W zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży oferujemy szeroki wachlarz propozycji wypoczynku, zarówno tych realizowanych przez cały rok, jak Zielone Szkoły czy Wycieczki Tematyczne, jak również tych sezonowych jak kolonie, obozy czy zimowiska.

Zielone szkoły

Wycieczki tematyczne

Kolonie i obozy

Zimowiska

Oferta dla osób dorosłych

Poza ofertą skierowaną do dzieci i młodzieży posiadamy również interesującą ofertę dla osób dorosłych. Zajmujemy się organizacją różnorodnych wyjazdów szkoleniowych dla firm i instytucji, konferencjiwycieczek integracyjnych w kraju i za granicą jak również imprez okolicznościowych takich jak rocznice firmowe, spotkania wigilijne, imprezy andrzejkowe czy bale karnawałowe. 

Nasze usługi przy organizacji tego typu imprez skupiają się na przygotowaniu i realizacji całego projektu – począwszy od zaprojektowania zaproszeń, poprzez dobór miejsca i atrakcji wieczornych, na realizacji i rozliczeniu kończąc.

Pracując wspólnie z Państwem duży nacisk kładziemy na komunikację i wsłuchiwanie się w Państwa potrzeby możliwości. Jest to gwarancją wspólnego sukcesu i dopasowania projektu do Państwa oczekiwań.

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt bezpośredni z biurem- przygotujemy ofertę specjalnie według Państwa oczekiwań bądź zaproponujemy COŚ od siebie 🙂

Wyjazdy szkoleniowe

Konferencje

Wycieczki integracyjne

Imprezy okolicznościowe

Jesteśmy elastyczni – ZADZWOŃ lub NAPISZ

a przygotujemy specjalnie dla Ciebie program wycieczki do miejsc, które Cię interesują! Organizujemy również wycieczki dostosowane do budżetu Klienta!

Wszelkie aktualności na naszym fanpage

” Wypoczywaj z CRT Rektur ”